لیست قیمت لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ 1402

 (از تاریخ 1401/02/08 تا اطلاع ثانوی، نقدی)

سایت اتحاد گستر ارائه دهنده انواع لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ می باشد. لیست قیمت نیوپایپ 1402 در انواع مختلف را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید. هم چنین پیشنهاد می شود برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. اطمینان داشته باشید که محصولات اتحادگستر همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ با توجه به کارایی خوبی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

هم چنین به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می شود اگر قصد خرید شیر توپی یا شیر گازی را نیز دارید می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید تا از مشخصات و ویژگی این نوع محصولات و قیمت روز آن ها نیز اطلاع پیدا نمایید.

لیست قیمت نیوپایپ

صفحه اول لیست قیمت لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

این صفحه شامل لیست قیمت انواع لوله های پنج لایه از ۱۶ تا ۴۰ میلی متری، لوله های PEX-AL-PEX در ابعاد ۱۶ تا ۶۳ میلی متری، انواع مغزی از ۱/۲ اینچ تا ۲ اینچ، زانو چپقی، مهره ماسوره و انواع رابط توپیچ کوپلی می‌باشد.

📳 برای استعلام قیمت انواع لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ می‌توانید با این شماره تماس بگیرید: 09121331292

لیست قیمت نیوپایپ

صفحه دوم لیست قیمت لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

این صفحه شامل لیست قیمت انواع مهره ماسوره کوپلی، بوشن ساده کوپلی، زانو ۹۰ درجه کوپلی، زانو ۹۰ درجه روپیچ کوپلی، زانو چپقی کوپلی، سه راهی کوپلی، سه راهی تبدیل کوپلی، زانو صفحه دار توپیچ کوپلی، سه راهی ۹۰ دیواری کوپلی و همچنین زانو دیواری کوپلی در ابعاد مختلف می‌باشد.

📳 برای استعلام قیمت انواع لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ می‌توانید با این شماره تماس بگیرید: 09121333817

لیست قیمت نیوپایپ

صفحه سوم لیست قیمت لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

این صفحه شامل لیست قیمت انواع زانو دیواری کوپلی، سه راهی دیواری موازی کوپلی، درپوش فلزی روپیچ، در پوش فلزی مخصوص هواگیری، پیچ هواگیری دستی، بوشن پرسی، بوشن تبدیل پرسی، زانو ۹۰ درجه پرسی و سه راهی پرسی در ابعاد مختلف می‌باشد.

📳 برای استعلام قیمت انواع لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ می‌توانید با این شماره تماس بگیرید: 02133925374

لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ